سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

AFGHANISTAN: Shaid Atiqullah
ALBANIA: Agim Sulaj,
ALGERIA: Youcef Aimeur
ARGENTINA: Omar Perez, Favelis-Outeda, Alejandro Becares, Marlene Pohle,
Ana Maria Pilipczuk, Marcelo Guerra, Gerardo Perez,

ARMENIA: Arsen Gevorgyan
AUSTRALIA: Louis Pol, Mark Lynch
AUSTRIA: Stefan Wenczel, Klaus Pitter,
AZERBAIJAN: Seyran Caferli
BAHRAIN: Ali Al Sumaikh
BELGIUM: Constantin Sunnerberg, Luc Vernimmen, Luc Descheemaeker
BOSNIA: Hasan Fazlic, Resad Sultanovic
BRAZIL: Carlos Amorim, Silvano Mello, Thiago Lucas, Cival Einstein, Suélen Becker,
BULGARIA: Galina Pavlova, Jovcho Savov, Anatoly Stankulov
BURKINA FASO: Damien Glez
CANADA: Hector Valladares, Guy Badeaux,
ECSC REPUBLIC: Evzen David
CHILE: Jaime Huerta
CHINA: Qigong Huang, Qiang Liu, Yong Zhang, Bilig Ba, Shaowei Zhu
COLOMBIA: Elena Ospina, Raul Fernando Zuleta, Jorge A. Restrepo, Giovanny Paez Munoz, Raul Grisales, Stella Peralta
COSTA RICA: Arcadio Esquivel
CUBA: Ramses Morales, Alfredo Martirena, Michel Moro Gomez, Alex Falco Chang
CROATIA: Miroslav Gerencer, Damir Novak, Natasa Rasovic
DENMARK: Niels Bo Bojesen, Erik Petry,
ECUADOR: Pancho Cajas
EGYPT: Hader Yehia, Fawzy Morsy, Emad Abdelmaksud, Wesam Khalil
ESTONIA: Ester Lauringson
FRANCE: Pierre Ballouhey, Jean-Loïc Belhomme, Bernard Bouton,
Anne Derenne, Batti Manfruelli, Christine Traxeler, Jean-Michel Renault,
Jean-Michel Gruet and Olivier Raynaud (Jury)

GERMANY: Rainer Ehrt, Sabine Voigt, Werner Rollow
GIAPPONE: Ayako Saito, Kunikazu Noguchi, Chiriro Noguchi
JORDAN: Osama Hajjaj
GREECE: Konstantinos Tsanakas (Jury)
INDIA: Shankar Pamarthy, Kanika Mishra, Iaganesh Subramaniam
INDONESIA: Jitet Kustana, Doddy Iswahyudi
IRAN: Sharhokh heidari, Firoozeh Mozaffari, Laleh Ziai, Sepideh Anjomrooz,
Javad Takjoo, Mahboubeh Pakdel, Nahid Zamani, Keyvan Varesi, Nahid Maghsoudi, Mansoureghi Dei,
Hadi Moirzadeh, Nasrin Sheykhi, Farzane Sahiri , Marziyeh Khanizade, Emad Salehi, Sepideh Faramarzi

IRAQ: Abdul Raheem Yassir, Ali Mandalawi
 Boris, Eremburg, Grigori Katz, Ilya Katz, Kfir Weizman
KAZAKHSTAN: Galym Boranbayev
LETTONIA: Valta Klints, Gatis Sluka
LEBANON: Bleibel Hassan, Anas Lakkis
LUXEMBOURG: Pol Leurs
MOROCCO: Jabir Adnane, Naji Benaji
MEXICO: Angel Boligan, Fernando Mendez
MOLDOVA: Valeriu Kurtu, Alexander Kaminsky
MONTENEGRO: Darko Drljevic, Luka Lagator
NORWAY: Abou Hassan Fadi, Egil Nyhus, Siri Dokken, Firuz Kutal, Roar Hagen
NEW ZEALAND: Murray Webb
HOLLAND: Tjeerd Royaaards, Jean Gouders
PALESTINE: Mohammad Sabaaneh
PERU: Julio Angel Carrion Cueva, Walter Toscano
POLAND: Dariusz Dabrowski, Patricia Longawa, Zygmunt Zaradkiewicz,
Izabela Kowalska Wieczorek, Luczynski Slawomir

PORTOGAL: Pedro Silva, Vasco Gargalo
UK :Vincent Woodcock, Ross Thomson, Clive Goddard
ROMANIA: Doru Axinte, Nicoleta Ionescu, Likviu Stanila, Cris Horia
RUSSIA: Mikhail Zlatkovsky, Vladimir Semerenko, Alexander Yakovlev
SERBIA: Tošo Borković, Milenko Kosanovic, Spiro Radulovic, Jugoslav Vlahovic,
Mileta Miloradovic and Gradimir Smudja (special guest)

SYRIA: Fahd Bahady
SLOVAKIA : Andrej Hascak
SPAIN: Manuel Arriaga, Miguel Sanchez Villalba, Ernesto Priego, Asier Sanz, Joaquin Aldeguer,
Maria Picasso ’i Piquer, Jorge Martinez

SUDAN: Elrayah Ombaddi
SWEDEN: Mahmoud Abbas
SWITZERLAND: Patrick Chappatte, Vincent Chevalley, Hanspeter Wyss,
Alexia Papadopoulos, Regina Vetter

TAIWAN: Chia-hui Liu, Wang Rui-min, Kuan Yu Shih,
TUNISIA: Tawfiq Omrane
TURKEY: Musa Gumus, Erdogan Karayel, Yuksel Cengiz. Hilal Ozcan, Engin Selcuk, Ali Sur, Tan Oral, Hicabi Demirci, Ahmad Rahma
UCRAINA: Vladimir Kazanevsky, Nataliia Kryzhanovska, Elena Zheleznyak, Oleksiy Kustovsky, Alice Mael,
Sergei Semendyaev and Konstantin Kazanchev (Jury)

UNGHERIA: Istvan Kelemen, Ferenc Szenasi
URUGUAY: Luis Haro Dominguez
USA: Kevin Kallaugher, Jessica Warrick, Felipe Galindo, Ed Wexler, Angie Jordan
UZBEKISTAN: Makhmud Eshonqulov,
VENEZUELA: Jose Vargas
ITALY: Gianni Audisio, Cristina Bernazzani, Andrea Bersani, Luca Bertolotti, Emiliano Bruzzone,
Massimo Bucchi, Nicola Bucci,
Virginia Cabrfas, Angelo Campaner, Leonardo Cannistrà, Athos Careghi, Gianni Chiostri, Guido Clericetti, Lido Contemori,
Gabriele Corvi, Marco D Agostino, Milko Dalla Battista, Emanuele DelRosso, Franco Donarelli, Bicio Fabbri, Francesco Federighi,
Isabella Ferrante, Fabio Finocchioli, Marco Fusi, Antonio Guarene, Valerio Held, GianLorenzo Ingrami,
Emilio Isca, Alfio Leotta, Agostino Longo, Fabio Magnio ,
Roberto Mangosi, Ro Marcenaro, Riccardo Mazzoli, Antonio Mele, Marilena Nardi, Claudio Onesti,
Andrea Pecchia, MariaGrazia Quaranta, Umberto Rigotti, Eugenio SaintPierre, Achille Superbi, Stefano Tartarotti,
Sergio Tessarolo, Lamberto Tomassini, Assunta Toti Buratti, Lorenzo Va

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

رحیم بقال اصغری : مراکز هنری در آستانه ورشکستگی قرار دارند

23:52.....1399/09/07 رحیم-بقال-اصغری-مراکز-هنری-در-آستانه-ورشکستگی-قرار-دارند

برندگان دهمین مسابقه بین المللی کارتون Grafikatur/ آلمان 1399

23:34.....1399/09/07 برندگان-دهمین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-grafikatur-آلمان-1399

برندگان 14 مین مسابقه بین المللی کارتون اتومبیل زاگرب 1399

23:17.....1399/09/07 برندگان-14-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-اتومبیل-زاگرب-1399

آلبوم 25 مین مسابقه بین المللی کارتون زاگرب / کرواسی 1399

13:05.....1399/08/28 آلبوم-25-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-زاگرب-کرواسی-1399

گالری کارتون مطبوعات جهانی / پرتغال 2019

15:58.....1399/08/27 گالری-کارتون-مطبوعات-جهانی-پرتغال-2019

لیست آخرین عناوین

آمار

Website Rank