سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

The Participants of the 15th HumoDEVA International Cartoon Contest /ROMANIA 2021

1. Argentina

Berte

Diego Feld

Fernando Nano Sosa

Gustavo Green

Leandro Tomasetti

Matias Tejeda

Osvaldo Rugani

Santiago Cornejo

Sebastian Borda

Sergio Villalobo



2. Armenia

Mirtad Gazazian



3. Australia

POL - Luis Postruzin



4. Austria

Hule Hanusic

Klaus Pitter

Pascal Kirchmair



5. Azerbaijan

Seyran Caferli

Soltan Soltanli



6. Bangladesh

Nasif Ahmed



7. Belgium

Constantin Sunnerberg

Lejon DeBorger

Luc Descheemaeker

Luc Vernimmen

Patrick Heymans

Stefaan Provijn

Zaza



8. Bosnia and Herzegovina

Resad Sultanovic



9. Brazil

Alves Silveira

Arisson Tavares

Francisco Machado

Geraldo Magela

Jose Adnael Silva

Lucas Thiago

Marcos Venicius

Miguel Jr.

Paulo Vilanova

Ray Costa

Ricardo Freitas Donga

Ronaldo Cunha Dias

Silvano Mello



10. Bulgaria

Alla & Chavdar

Hristo Nedyalkov

Ivailo Tsvetkov

Maya Tcholakova

Miroslav Boshkov

Nelly Sand

Temenuga Djourova

Tsocho Peev



11. Cameroon

Almo The Best



12. China

Hai Feng

Hong Xue

Huang Rongin

Huang Qigong

Jin Xiao Xing

Li Jingshan

Li Kuijun

Liang Weichi

Lintao

Liu Qiang

Liu Xilong

Lu Guo Hong

Lujun

Qijingyan

Shen HongLi

Sun Chen

Sun Shenying

Wang Da Peng

Wang Xuewei

Weng Lifeng

Xiaoqiang Hou

Yang Xia

Yu Guangdong

Zhu Zizun



13. Colombia

Hernan Munoz

Hincapie

Janlops Sandoval

Jorge Gomez

Ramiro Zapata

Raul Fernando Zuleta



14. Croatia

Borislav Hegedusic

Damir Novak

Mojmir Mihatov

Slobodan Butir



15. Cuba

Adan Iglesias Toledo

Carlos David Fuentes

Daydier Bernal

Fuentes Carlos David

Izquierdo Brady

Martirena

Michel Moro Gomez

Miguel Morales Madrigal

Zardoyas - Ramiro Zardoya Sanchez

Roberto Castillo

Yoemnis Deltoro



16. Cyprus

Aristos Cacoutas

Cemal Tunceri

Huseyin Cakmak



17. Czech Republic

David Evzen



18. Dominican Republic

Anibal Hernandez Medina



19. Egypt

Dina Abdelgawad

Maged Nashaat

Wesam Khalil

Yehia Hader



20. Estonia

Roman Matkiewicz



21. France

Bernard Bouton

Gerald Peigneux

Heidari Shahrokh

Jean Loic Belom



22. Germany

Jan Michaelis

Rainer Demattio

Rainer Ehrt

Steffen Jahsnowski



23. Hungary

Geza Halasz



24. India

Ali Noushad

B. V. Panduranga

Bibek Sengupta

Jyothish Kumar

Kizhisseri basheer

Kumara Satheesh

Madhu Krishnan Suman

Malatesh Garadimani

Priyak Dutta

Rajeendra Kumar

Sathyaraj B. S.

TVG Menon

Varchaswi Putcha



25. Indonesia

Agus Harsanta

Agus Widodo

Anon Anindito

Armen Hamonangan

Boedy - Budy Hari Pujiono

Danny Yustiniadi

Darsono

Frederick Atjis

Herman Sriwijaya

Ida Bagus Purbawisesa

Joen - Yunus Erlangga

Makmun Amoeng

Masri

Padri Legowo

Partono

Roikan

Taufiq Wadjdi

Widodo

Yustinus Anang Jatmiko



26. Iran

Abbas Ahmadi

Abbas Naaseri

Afshin Nazari

Akbar Rouhy

Ali Esmaeilzadeh

Ali Ghanaat

Ali Miraee

Ali Rastroo

Amir Mansour Rahimian

Arash Foroughi

Armoon Vahid

Atiyeh Gharachamloo

Bahram Arjomandnia

Bozorgmehr Hosseinpour

Dokhshid Ghodratipour

Dorsa Behmanesh

Ehsan Cheraghi

Ehsan Ganji

Elham Khoshanjam

Emad Salehi

Esmaeil Babaei

Farid Amirsardari

Farshid Fasihi

Fatemeh Ekrami

Fatemeh Mirbagheri

Hadi Lagziyan

Hamid Ghalijari

Hamid Soufi

Hassan Omidi

Hasti Ilbeigiasli

Heibat Ahmadi

Hosein Akbari Mohammad

Hossein Kazem

Hossein Naghib

Keyvan Varesi

Mahdiyeh Kalantary

Mahnaz Yazdani

Majid Salehi

Mansoure Dehghani

Marzieh Tajizadegan

Marziyeh Khanizadeh

Mehdi Afradi

Mehdi Azizi

Mehdi Fard

Mehr Afarin Rezaei

Mitra Azhdari

Mohammad Raei

Mohammad Reza Haghshenas

Mohammad Taghipour

Mohsen Jafari

Mohsen Zarifian

Mojtaba Heidarpanah

Monireh Ahmadi

Morteza Dehkameh

Movahed Bahar

Nahid Zamani

Naser Nargessi

Neda Tanhaei Moghadam

Nima Shahmiri

Payam Khalili

Reza Hamidi Motlagh

Reza Rahimi

Saeb Ziayi

Saeed Sadeghi

Sahel Khosravi

Sajad Rafeei

Salar Eshratkhah

Saman Ahmadi

Saman Torabi

Shahab Mohsenin

Shahram Shirzadi

Shakila Behmanesh

Shima Asna

Zhaleh Yoosefinezhad

Zohreh Mousarezaee



27. Iraq

Jabar Qader

Qasim Qapalan



28.

Alexandru Bartfeld

Andy Ceausu

Boris Erenburg

Grigori Katz

Ilya Katz

Sergey Sichenko

Shlomo Cohen



29. Italy

Daniele Zordan

Fabio Finocchioli

Fabio Magnasciutti

Fritz Tasser

Lele Corvi

Lucio Trojano

Marco D'agostino

Marco DeAngelis

Marco Fusi

Milko Dalla Battista

Paolo Dalponte



30. Kazakhstan

Galym Boranbayev

Sergey Birkle



31. Kyrgyzstan

Ruslan Valitov



32. Lebanon

Anas Lakkis



33. Macedonia

Jordan Pop - Iliev

Zlatko Krstevski



34. Mexico

Gabriel Galoma



35. Mongolia

Qi Ge Qi



36. Montenegro

Darko Drljevic



37. Morocco

Ahmed Khabali

Mohamed Sassa



38. Netherlands

Tjeerd Royaards



39. Nicaragua

Wilber Chavarria Centeno



40. Norway

Faditoon

Firuz Kutal



41. Pakistan

Mohammad Zahoor



42. Peru

Karry

Walter Toscano



43. Philippines

MARO - Omar Ramon Nonnato



44. Poland

Czeslaw Przezak

Dariusz Dabrowski

Emil Idzikowski

Izabela Kowalska Wieczorek

Leonard Grabowski

Maciej Trzepalka

Zygmunt Zaradkiewicz



45. Portugal

Adao Conde

Paulo Pinto

Pedro Ferreira

Ricardo Ferreira

Santiagu - Antonio Santos



46. Romania

BOA - Ambrozie Borta

Clear - Radu Cletiu

Constantin Pavel

Cornel Marin Chiorean

Costel Patrascan

Cristian Topan

Gelu Pascal

Horia Crisan - hors-concours

Istvan Fleisz

Liviu Stanila - hors-concours

Marian Avramescu

Marian Lupu

Mihai Boboc

Nicolae Lengher

Sergiu Farcasanu

Simona Constantinescu

VEM - Victor Eugen Mihai



47. Russia

Alexander Shmidt

Anatoly Radin

Fedor Alekseev

Irina Galchina

Konstantin Chakhirov

Mikhail Chernyshev

Natasha Gornovaya

Nikolay Chernyshev

Omar Godinez

Roman Peshkov

Sergei Belozerov

Sergey Sokolov

Valeri Tarasenko

Vladimir Khakhanov

Vladimir Semerenko

Zhenya Chernyshev



48. Saudi Arabia

Ameen Alhabarah



49. Serbia

Aleksandar Petrikanovic

Goran Celicanin

Jovo Skomac

Jugoslav Vlahovic

Milan Bukovac

Mileta Miloradovic

Milorad Rankov

Miroslav Jakovljev

Nikola Ojdanic

Predrag Srbljanin

Sava Babic

Spiro Radulovic

STABOR - Borislav Stankovic

Toso Borkovic



50. Slovakia

Josef Gruspier

Roman Sika



51. Spain

Abraham Garcia

Javier Ellapizloco

Juan Benavides Formas

Manuel Arriaga

Manuel Sainz Serrano

Paloma Ibanez

Ricardo Freitas Donga

Ubaldo



52. Sri Lanka

Chaminda Muthumala

Sobhitha Wimalajeewa



53. Sudan

Elrayah Ombaddi

Mahedi Elhashimi



54. Sweden

Midhat Ajanovic



55. Syria

Hamid Karout

Hasan Ismail

Raed Khalil

Taher Saoud



56. Thailand

Prawit​ Mongkolnowrut



57. Turkey

Ahmet Aykanat

Ali Hakan Alan

Altan Ozeskici

Ayten Kose

Cenk Alparslan

Cingoz

Deniz Ilker Kuruoglu

Engin Selcuk

Erdogan Basol

İbrahim Halil Sayan

Ipek Aydogdu

Kaan Saatci

Mehmet Zeber

Mete Agaoglu

Muammer Kotbas

Muhammet Akyıldız

Mustafa Kucukcesme

Nihat Akburak

Oguz Demir

Oguz Gurel

Orhan Gurcayir

Paylas Kiraz

Salih Kutukcu

Serdar Sonmez

Seyit Saatci

Umit Mufit Dincay

Yalcin Kaya Burak

Yavuz Ozhan Onur

Yuksel Cengiz



58. UK

Alexei Talimonov

Mark Winter

Simon MacKie



59. Ukraine

Alexander Dubovsky

Daniil Kuznetsov

Eugene Grigoriev

Konstantin Kazanchev

Leonid Storozhuk

Oleg Gutsol

Oleg Loktyev

Oleksiy Kustovsky

Sergei Semendyaev

Sergey Dudchenko

Sergey Riabokon

Serhii Fedko

Vadim Siminoga

Valentyn Bezruk

Valery Momot

Vyacheslav Kaprelyants



60. USA

Alberto Jerez

David Hafez

Huey Nguyenhuu

Marvin Figueroa

Phu Nguyen

William Lockett



61. Uzbekistan

Husan Sodiqov

Makhmudjon Eshonkulov



No name, No Country - 11 Participants

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

برندگان ششمین نمایشگاه بین المللی کاریکاتور Čakovec/کرواسی 2021

12:55.....1400/09/07 برندگان-ششمین-نمایشگاه-بین-المللی-کاریکاتور-čakovec-کرواسی-2021

برندگان سی و یکمین دوسالانه بین‌المللی طنز Art-Tolentino / ایتالیا 2021

11:49.....1400/09/07 برندگان-سی-و-یکمین-دوسالانه-بین‌المللی-طنز-art-tolentino-ایتالیا-2021

شرکت کنندگان پانزدهمین مسابقه بین المللی کارتون HumoDEVA / رومانی 2021

17:06.....1400/09/03 شرکت-کنندگان-پانزدهمین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-humodeva-رومانی-2021

فینالیست های چهارمین مسابقه بین المللی پرتره کارتون/ مراکش 2021

13:47.....1400/09/02 فینالیست-های-چهارمین-مسابقه-بین-المللی-پرتره-کارتون-مراکش-2021

50 مین مسابقه بین المللی طنز گرافیکی UMORISTI A MAROSTICA/ ایتالیا 2022

13:19.....1400/08/30 50-مین-مسابقه-بین-المللی-طنز-گرافیکی-umoristi-a-marostica- ایتالیا-2022

لیست آخرین عناوین

آمار

Website Rank