سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

Daily Cartoon

 

لیست منتخبین 14مین جوایز یادبود"Maya Kamath"/هند 1401  "

تبریک مجموعه تبریز کارتون به خانم ها منصور دهقانی-یلدا هاشمی نزاد-مهناز یزدانی و آقاین:احسان چراغی ایرانشاهی و عماد صالحی"

 

List of Participants:
 
Adam Zyglis US
 
 Mahnaz Yazdani Iran
 
 Ahmed Rahma US 
 
Mansoure Dehghani Iran 3rd Prize 
 
Aleksander Zudin Russia 
 
Marcin Bondarowicz Poland
 
Alexander Dubovski Ukraine
 
Ameen Allabara Soudi Arabia
 
Marco De Angelis Italy 2nd Prize
 
Marian Kamensky Austria
 
Anas Lakkis Lebanon 
 
Arend Van Dam Netherlands 
 
Mark Lynch Australia 
 
Mark Winter England 
 
Bahram Arjmandnia Iran 
 
Mehrdad Bahrami Iran
 
Becs Argentina 
 
Michal Grazick Poland 
 
Bernard Bouton France 
 
Mileta Miloradovic Serbia 
 
Mirtad Gazazian Armania 
 
Bill Day US 
 
Morhaf Youssef Syria 
 
Bob Englehart US 
 
Cai Weidong China 
 
Naji Benaji Morocco 
 
Carlos Amorim Brasil 
 
Chris Weyant US 
 
Oguz Gurel Turkey
 
Osama Hajjaj Jordan 
 
Cornel Chiorean Romania 
 
Dai Peicheng China
 
Osmani Simanca Cuba 
 
Osval Cuba 
 
Damir Novak Croatia 
 
Paresh Nath India 
 
Patrick Chappatte US
 
Dario Castillejos Mexico 
 
Darko Drljevic Montenegro 
 
Qi Jingyan China 
 
Daryl Cagle US 
 
RJ Matson US 
 
Raed Khalil Syria 
 
Dave Granlund US 
 
Dave Whamond US 
 
David Hafez US 
 
Ramses Morales Izqiurdo Cuba
 
Randall Enos US 
 
Rešad Sultanović Bosnia Herzegovina 
 
Demetrios Coutarelli Greece 
 
Dick Wright US
 
Reyhaneh Karimian Iran 
 
Dinildomar das Turkey
 
Rivers Cartoon Movement
 
Dr. Sherif Arafa Egypt 
 
Roberto Netto Brazil 
 
Ronaldo Cunha Dias Brasil 
 
Eder Santos Brazil 
 
Ehsan Cheraghi Iranshahi Iran Certificate of Merit 1 
 
Saeed Sadeghi Iran 
 
Emad Hajjaj Jordan Certificate of Merit 2 
 
Salar Eshratkhah Iran 
 
Erdogan Basol Turkey 
 
Serafim Bakoulis Greece 
 
Sergii Riabokon Ukraine 
 
Fadi Abou Hassan Norway
 
Glen Le Lievre Australia 
 
Seyran Caferli Azerbaijan 
 
Shi YuanChina 
 
Hamid Soufi Iran 
 
Harm Bengen Germany 
 
Hasan Ismail 
 
Steve Sack US 
 
Sun Shen Ying China 
 
Hule Hanusic Austria
 
Taufiq Wadjdi Indonesia 
 
Taylor Jones US 
 
Igor Smirnov Russia 
 
Ilya Katz 
 
Tjeerd Royaards US 
 
JD Crowe US 
 
J. Bosco Brasil
 
Thiago Lucas Indonesia 
 
Tomas Italy 
 
Jabar Saber Iraq 
 
Jeff Koterba US 
 
U Nyan Myint Myanmar 
 
Valeri Alexandrov Bulgaria
 
Jin Xiao Xing China 
 
Viacheslav Kapreliants Ukraine 
 
Jitet Kustana Indonasia 1st Prize 
 
Vinod Tripathi India 
 
Joep Bertrams Netherlands Certificate of Merit 3 
 
Vladimir Khakhanov Russia 
 
Kaya Yuzseven Turkey 
 
Klaus Pitter Austria 
 
Vladimiras Beresniovas Lithuania 
 
Wang Da Peng China Certificate of Merit 6 
 
Li Hai Feng China 
 
Wang Dapeng China
 
Wesam Khalil Egypt 
 
Liu Qiang China Certificate of Merit 4 
 
Luc Descheemaeker Belgium
 
Wissam Asaad Damascus 
 
Luc Vernimmen Belgium 
 
Luojie China 
 
Yalda Hasheminezhad Iran Certificate of Merit 
 
Yassin AiKhalil Syria
 
Mahanaz Yazdani Iran Certificate of Merit 5 
 
Yustinus Anang Jatmiko Indone

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

فراخوان بیست و چهارمین مسابقه"Euro-kartoenale Kruishoutem"/بلژیک 1401

18:24.....1401/05/24 فراخوان بیست-و-چهارمین-مسابقه-euro-kartoenale-kruishoutem-بلژیک-1401

فراخوان مسابقه بین المللی کاریکاتور "Sabri Yunus"/مالزی1401

09:28.....1401/05/22 فراخوان مسابقه-بین-المللی-کاریکاتور-sabri-yunus-مالزی1401

لیست شرکت کنندگان ایرانی نمایشگاه بین المللی کارتون"جاده های ایمن"/مالزی 1401

15:08.....1401/05/21 لیست-شرکت-کنندگان-ایرانی-نمایشگاه-بین-المللی-کارتون-جاده-های-ایمن-مالزی-1401

استاد کارتونیست فرانسوی "ژ ان ژاک سمپه"درگذشت/آگوست 2022 

14:13.....1401/05/21 استاد-کارتونیست-فرانسوی-ژ-ان-ژاک-سمپه-درگذشت-آگوست-2022 

لیست نهایی منتخبین ایرانی  3مین جایزه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور «فرانسیسکو دی کوئودو» / اسپانیا1401

22:32.....1401/05/18 لیست-نهایی-منتخبین-ایرانی -3مین-جایزه-بین‌المللی-کارتون-و-کاریکاتور-«فرانسیسکو-دی-کوئودو»-اسپانیا1401

لیست آخرین عناوین

آمار

Website Rank