The fastest cartoon news site in Iran

Participants Gender Equality / Ankara 2015

 

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KARİKATÜR SERGİSİ KATILIMCI LİSTESİ / CARTOON EXHIBITION OF GENDER EQUALITY PARTICIPANTS LIST
Uçan Süpürge ve Obur Mizah ortaklığı ile düzenlenen ve 18.Uçan Süpürge Uluslararası Film Festivali'nde açılışı gerçekleştirilecek karikatür sergisine 35 ülkeden 400 karikatürle katılım gerçekleşmiştir. Sergi ve hazırlanacak olan dergide yer alacak çalışmalar seçici kurul tarafından belirlenecek ve sonuçlar duyurulacaktır. Aşağıda sergiye katılan tüm katılımcıların listesi yer almaktadır.Sergimize ilgi gösteren tüm sanatçılara teşekkürlerimizi sunarız.

 

LIST OF PARTICIPANTS:
 
KATILIMCI LİSTESİ:
 
ALGERIA/CEZAYİR
 
KHALIL ZITOUNI
 
ARMENIA/ERMENİSTAN
 
ARSEN GEVORGYAN
 
AUSTRALIA/AVUSTRALYA
 
LOUIS POL
 
BELGIUM /BELÇİKA
 
BOS GODERIS
 
LUC DESCHEEMAEKER
 
LUC VERNIMMEN
 
PHILIPPE CRUYT
 
BOSNIA HERZEGOVINA/BOSNA HERSEK
 
REŠAD SULTANOVIĆ
 
BRAZIL/BREZİLYA
 
CARLOS AMORIM
 
ÉRICO DE OLIVEIRA JUNQUEIRA AYRES
 
GILBERTO TERRA
 
J.BOSCO JACÓ DE AZEVEDO
 
RAIMUNDO WALDEZ C. DUARTE
 
BULGARIA/BULGARİSTAN
 
ANATOLIY STANKULOV
 
DILIANA NIKOLOVA
 
VALENTIN GEORGIEV
 
CANADA/KANADA
 
OSCAR MALATESTA
 
CHINA/ÇİN
 
CHEN HONGLIANG
 
JIARUI JUN
 
LI KUI JUN
 
YU LIANG
 
ZHAO YUN SHENG
 
COLOMBIA/KOLOMBİYA
 
ELENA OSPINA
 
COSTA RICA/KOSTA RİKA
 
FERREOL MURILLO FUENTES
 
CUBA/KÜBA
 
ROBERTO CASTILLO RODRIGUEZ
 
CZECH REPUBLIC/ÇEK CUMHURİYETİ
 
EMIL ŠOUREK
 
PAVEL MATUŠKA
 
ROMAN KUBEC
 
EGYPT/MISIR
 
AHMED SAMIR FARID
 
DINA ABDELGAWAD SHOSHA
 
WESAM KHALIL
 
ESTONIA/ESTONYA
 
ESTER LAURINGSON
 
FRANCE/FRANSA
 
BERNARD BOUTON
 
GERMANY/ALMANYA
 
ERDOGAN KARAYEL
 
HAYATI BOYACIOGLU
 
RAINER UNSINN
 
SABINE VOIGT
 
GREECE/YUNANİSTAN
 
GRIGORIS GEORGIOU
 
INDIA/HİNDİSTAN
 
MALATESH GARADIMANI
 
IRAN/İRAN
 
ALI ARYAN FAR
 
ATEFEH YARYAN
 
BEHROOZ FIROOZI
 
ESMAEIL BABAEI
 
JALAL PIRMARZABAD
 
MAHDIEH SABBAGHKAR
 
MANSOURE DEHGHANI
 
MANSSOREH SADEGI
 
MASOUMEH RAHIMI
 
SOHRAB KHEIRI
 
YALDA HASHEMINEZHAD
 
YASER DELFAN
 
ITALY/İTALYA
 
GIORGIO GIUNTA
 
MARILENA NARDI
 
PAOLO LOMBARDI
 
MEXICO/MEKSİKA
 
ARTURO ROSAS
 
MOROCCO/FAS
 
HICHAM BOUDRA
 
PERU/PERU
 
OMAR ZEVALLOS VELARDE
 
POLAND/POLONYA
 
IRENEUSZ PARZYSZEK
 
JACEK KAWA
 
JOANNA WASIAK BASSA
 
PAWEL NAWROT
 
SZCZEPAN SADURSKI
 
PORTUGAL/PORTEKİZ
 
RICARDO FERREIRA
 
ROMANIA/ROMANYA
 
BOBOC MIHAI GABRIEL
 
DORU AXINTE
 
HORIA CRISAN & BOGDAN PETRY
 
NASTASE LEONTE
 
NICU STOPEL
 
STANILA LIVIU
 
RUSSIA/RUSYA
 
ALEXANDER GALAGANOV
 
ALEXANDROV VASILIY
 
IGOR PASHCHENKO
 
SERGEY SOKOLOV
 
TELEGIN ALEXANDER MIKHAILOVICH
 
VALERI  TARASENKO
 
VASILYEVA LILIYA
 
VASILYEVA TAMARA
 
SERBIA/SIRBİSTAN
 
BILJANA MILJKOVIĆ
 
GORAN CELICANIN
 
JAKŠA VLAHOVIĆ
 
MILETA MILORADOVIC
 
MIROSLAV JAKOVLJEV
 
SWEEDEN/İSVEÇ
 
WITOLD BARBARA
 
TURKEY/TÜRKİYE
 
AYTEN KOSE
 
AZEM YILMAZ
 
BIROL CUN
 
CEM KOC
 
CEMALETTIN GUZELOGLU
 
COSKUN GOLE
 
DENIZ ILHAN
 
DIDEM GUMUSTEKIN
 
DUYGU SARACOGLU
 
EMRE YILMAZ
 
ERAY OZBEK
 
FEHMI YAZGIN
 
FERHAT DEMIRBAS
 
FERIT AVCI
 
HALIT KURTULMUŞ AYTOSLU
 
HASAN EFE
 
HATICE FERHAT
 
HICABI DEMIRCI
 
HULYA ERSAHIN
 
HUSEYIN ALPARSLAN
 
HUSEYIN SOYLU
 
LUTFU CAKIN
 
MEHMET ALI KAPTI
 
MEHMET ARSLAN
 
MEHMET SAIM BILGE
 
MENEKSE CAM
 
MURAT YILMAZ
 
MUSTAFA BORA
 
MUSTAFA CAKIRCALI
 
MUSTAFA YILDIZ
 
NEVZAT VARHAN
 
RECEP BAYRAMOGLU
 
SAADET DEMIR YALCIN
 
SALIH KUTUKCU
 
SONAY YILMAZ
 
TUGBA OZNUR BAYRAM
 
TUGCE ERDOGAN
 
UGUR PAMUK
 
ZEYNEP GARGI
 
UKRAINE/UKRAYNA
 
GENNADY NAZAROV
 
KONSTANTIN KAZANCHEV
 
MICHAEL MAYEVSKY
 
OLEG GUTSOL
 
OLEG LOKTYEV
 
OLEKSY KUSTOVSKY
 
VALERIY CHMYRIOV
 
VALERY MOMOT
 
URUGUAY/URUGUAY
 
RAQUEL ORZUJ
 
USA/ABD
 
MARCO RAMOS TRUJILLANO
 
PHU NGUYEN
 
UZBEKISTAN/ÖZBEKİSTAN
 
MAKHMUDJON ESHONKULOV
 

Add comment


Security code
Refresh

Stats

Website Rank

Latest Headlines

Winners Of The 3rd Diogenes of Sinope International Cartoon Competition/Turkey,2024

22:24.....2024/07/14 winners-of-the-3rd-diogenes-of-sinope-international-cartoon-competition-turkey,2024

Finalists Of The 13th INTERNATIONAL "OLIVE" CARTOON CONTEST /CYPRUS, 2024/Category Free

22:03.....2024/07/13 finalists-of-the-13th-international-olive-cartoon-contest-cyprus,-2024-category-free

Finalists Of The 13th INTERNATIONAL "OLIVE" CARTOON CONTEST /CYPRUS, 2024/Category Olive

19:46.....2024/07/13 finalists-of-the-13th-international-olive-cartoon-contest-cyprus,-2024

THE JURY OF THE GRAND MALAGA GRENET CARICATURE PRIZE 2024/PERU

18:56.....2024/07/13 the-jury-of-the-grand-malaga-grenet-caricature-prize-2024-peru

List Of 50.Finalists Of The Caricature Grang Prize Malaga Grenet /Peru,2024

22:16.....2024/07/12 list-of-50-finalists-of-the-caricature-grang-prize-malaga-grenet-peru,2024