مسابقه بین المللی کارتون "منطقه گرم"/مجارستان 1394
موضوع:"گرما از خانه - گرمایش منطقه و چیزی در پشت"
مهلت ارسال آثار:سه شنبه 25 اسفند 1394
شرایط مسابقه:
شرکت برای عموم هنرمندان بالای 18 سال آزاد می باشد
ارسال آثار از طریق ایمیل زیر می باشد:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ">این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
فرمت:CYMK، JPG
رزولیشن:با کیفیت بالا
از طریق :Gmail
حجم ارسالی:10 مگا بایت
به همراه آثار ارسالی ،فرم ورودی مسابقه با امضای فرستنده اثر الزامی است
برای دریافت فرم مسابقه به آدرس وب سایت زیر مراجعه کنید:
www.pannonpower.huهر گونه اطلاعات نادرست مربوط به هویت، آدرس پستی و یا حقوق مالکیت مسابقه و یا مربوط به داده ها یا اطلاعات در رابطه با مسابقه عدم پذیرش
آثار را فراهم میکند.
جوایز:
جایزه نفر اول:300 یورو
جایزه نفر دوم:200 یورو
جایزه نفر سوم: 100 یورو
سه دیپلم افتخار به همراه پاداش مالی
معیارهای هیئت داوران:"ارائه آثار بصری منحصر بفرد-به تصویر کشیدن موضوع مسابق-ارزش هنری و خلاقیت"
مسابقه توسط قانون مجارستان اداره می شود. شرکت در مسابقه به منزله توافق کامل و بی قید و شرط به پذیرش مقررات مسابقه می باشد.
فرم ورودی مسابقه:
The List – 16.02.2016
29 country, 68 cartoonist
BRAZIL:
Carlos Amorim
J. Bosco Jacó de Azevedo
BULGARIA:
Jovcho Savov
CHINA:
Cai Weidong
Guibao Gai
Jia Rui Jun
Li Hai Feng
Shang Jun
CUBA:
Ramiro Zardoya
CZECH REPUBLIC:
Jiri Srna
ENGLAND:
Alexei Talimonov
ESTONIA:
Ester Lauringson
HUNGARY:
Gergely Bacsa
Károly Kutasi
Török Tivadar
INDIA:
TVG Menon
INDONESIA:
Jitet Kustana
IRAN:
Behrouz Lolaavar
Homayoun Abdolrahimi
Mahboob Pakdel
Rahim Baghal Asghari Baghmisheh
-:
Yefim Gammer
KYRGYZSTAN:
Ruslan Valitov
LEBANON:
Redwan alferekh
MACEDONIA:
Jordan Pop-Iliev
Keti Radevska
MÉXICO:
Antonio Garci
MONGOLIA:
Tsogtbayar Samandari
MONTENEGRO:
Darko Drljevic
NIGERIA:
Azuka Nwokocha
POLAND:
Dariusz Wójcik
Jacek Majcherkiewicz
Marcin Bondarowicz
Pawel Nawrot
Tadeusz Krotos
ROMANIA:
Boboc Mihai Gabriel
Borta Ambrozie Ovidiu
Cristian Mihailescu
Cornel Chiorean
Doru Axinte
Pastelnicu Gheorghe
Radu Cletiu - CLEAR
Victor Crudu
RUSSIA:
Andrei Popov
Igor Smirnov
Grigoriy Drobotin
Vadim Konoplyansk
Valentin Dubinin
Viacheslav Bibishev
Viacheslav Shilov
Vlagyimir Vasziljev
Vorontcov Nikolai
SERBIA:
Danja Doroški
Petar Zivanovic
Severin Sikanja
SPAIN:
Adriana Mosquera
SYRIA:
Raed Khalil
TURKEY:
Erdogan Basol
Ferhat Demirbas
Muammer Olcay
UKRAINE:
Daniil Kuznetsov
Gennadiy Nazarov
Kazanevsky Vladimir
Oleksy Kustovsky
Valeriy Chmyriov
URUGUAY:
Raquel Orzuj
ÜZBEKISTAN:
Makhmud Eshonqulov