1397نتایج هفتمین مسابقه بین المللی کارتون زیتون/ قبرس
تبریک تبریز کارتون برای آقایان شهرام رضایی و علی میرایی برای کسب مقام اول و سوم
جایزه اول
Shahram Rezai (Iran – Iran)
جایزه دوم
Oleksy Kustovsky (Ukrayna – Ukraina)
جایزه سوم
Seyed Ali Miraee (Iran – Iran)
جایزه ویژه داوران
Galym Boranbayev / Kazakistan – Kazakhstan
Victor Crudu / Moldova
Norbert Van Yperzeele / Belgium
Hilal Özcan Turkey
Arben Meksi /Albania
Elena Ospina /Colombia
جایزه ویژه
Special PrizeSpecial PrizeCival Einstein (Brezilya – Brazil)
Special PrizeKonstantin Kazanchev (Ukrayna – Ukraina)
Special PrizeMasoumeh Rahimi (Iran – Iran)
Special PrizeIrien Trendafilov (Bulgaristan – Bulgaria)
Special PrizeLuc Vernimmen (Belçika – Belgium)
Special PrizeRadko Oketic (Slovenya – Slovenia)
Special PrizeViktor Holub (Ukrayna – Ukraina)
Special PrizeRay Costa (Brezilya – Brazil)
Special PrizeMehmet Kahraman (Türkiye – Turkey)
Erten Kasımoğlu Special Prizeİsmail Kar (Türkiye – Turkey)
Special PrizeEngin Selçuk /Türkiye – Turkey)
جوایز فینالیست ها
A. Amir E. Al Haiky Bahreyn – BahrainAan
Adi Jaya (Endonezya – Indonesia)
Abbas Naaseri (İran – Iran)
Abidin Zaenal (Endonezya – Indonesia)
Ahmet Ümit Akkoca (Türkiye – Turkey)
Aimeur Youcef (Cezayir Algeria)
Ali Shabani (İran – Iran)
Alexander Kaminsky (Moldova – Moldova)
Amalijus Narbutas (Litvanya – Lithuania)
Arif Sutristanto (Endonezya – Indonesia)
Asier Sanz Nieto (İspanya – Spain)
Asier Sanz Nieto (İspanya – Spain)
Aşkın Ayrancıoğlu (Türkiye – Turkey)
Ayten Köse (Türkiye – Turkey)
Bayram Hajizadeh (Azerbaycan – Azerbaijan)
Borislav Hegedušić (Hırvatistan – Croatia)
Borta Ambrozie Ovidiu (Romanya – Romania)
Bossens Philippe (Belçika – Belgium)
Cemalettin Güzeloğlu (Türkiye – Turkey)
Cengiz Köse (Kıbrıs – Cyprus)
Chandrashekar M. K. Shekar (Hindistan – India)
Constantin Ciosu (Romanya – Romania)
Constantin Ciosu (Romanya – Romania)
Daniel Eduardo Varela (Arjantin – Argantine)
Daniel Silva De Paula (Brezilya – Brazil)
Deniz İlker Kuruoğlu (Türkiye – Turkey)
Elrayah Ombaddi Abu Baker (Sudan – Sudan)
Evelyn Soraya De Paz Samayoa (Guatemala – Guatemala)
Fahriye Çıtaklı (Türkiye – Turkey)
Farzane Vaziritabar(Iran – Iran)
Fatma Ertuğral (Kıbrıs – Cyprus)
Fethi Gürcan Mermertaş (Türkiye – Turkey)
Gai Yu (Çin – China)
Gai Yu (Çin – China)
Grigoris Georgiou (Yunanistan – Greece)
Hasan Ceylan (Türkiye – Turkey)
Hamit Gış (Türkiye – Turkey)
Hayrettin Oturgan (Türkiye – Turkey)
Hule Hanusic (Avusturya – Austria)
İbrahim Tuncay (Türkiye – Turkey)
Jitet Kustana (Endonezya – Indonesia)
Josef Prchal (İspanya – Spain)
Jose Antonio Traghetti (Arjantin – Argantine)
Kevney Ensar Bahadır (Türkiye – Turkey)
Kevney Ensar Bahadır (Türkiye – Turkey)
Kürşat Zaman (Türkiye – Turkey)
Qasım Qapalan (Irak – Iraq)
Lazo Sredanovic (Karadağ – Montenegro)
Leily Salimi (Iran – Iran)
Liu Xihua (Çin – China)
Louis Pol (Avustralya – Australia)
M. Hadi Ghenaatpisheh (Iran – Iran)
Makhmud Eshonkulov (Özbekistan – Uzbekistan)
Marina Gorelova (Beyaz Rusya – Belarus)
Marzieh Khani Zadeh (İran – Iran)
Marzieh Khani Zadeh (İran – Iran)
Mehmet Zeber (Türkiye – Turkey)
Melike Arslanargun (Türkiye – Turkey)
Meret Gylyjov (Türkmenistan – Turkmenistan)
Milenko Kosanovic (Sırbistan – Serbia)
Mileta Miloradovic (Sırbistan – Serbia)
Miro Stefanovic (Sırbistan – Serbia)
Mirsaid Gaziyev (Özbekistan – Uzbekistan)
Mohammad Ali Khalaji (İran – Iran)
Mojmir Mihatov (Hırvatistan – Croatia)
Mohsen Farrokhi Jomadi (İran – Iran)
Muammer Kotbaş (Türkiye – Turkey)
Muammer Olcay (Türkiye – Turkey)
Murat Özmenek (Türkiye – Turkey)
Musa Keklik (Türkiye – Turkey)
Mykola Kapusta (Ukrayna – Ukraina)
Nader Mohammadi (İran – Iran)
Naohiro Tsukushi (Japonya – Japan)
Ömer Çam (Türkiye – Turkey)
Ömer Çam (Türkiye – Turkey)
Perwer Kerkuki (Kürdistan Yönetimi – Kurdıstan Region)
Pedro Meca (İspanya – Spain)
Pelin Söğüt (Türkiye – Turkey)
Peter Niuwendijik (Hollanda – Holland)
Raul Fernando Zuleta (Kolombiya – Colombia)
Remezan Özçelik (Türkiye – Turkey)
Ronaldo Cunha Dias (Brezilya – Brazil)
Rooshan Gataullin (Tataristan – Tatarstan)
Saeed Sadeghi (İran – Iran)
Satılmış Akın (Türkiye – Turkey)
Satılmış Akın (Türkiye – Turkey)
Serdar Kıcıklar (Türkiye – Turkey)
Shahriar Alami (İran – Iran)
Sohrab Kheiri (İran – Iran)
Slava Kazanevskyi (Ukrayna – Ukraina)
Spiro Radulovic (Sırbistan – Serbia)
Sun Chen (Çin – China)
Şenol İpek (Türkiye – Turkey)
Ümit Müfit Dinçay (Türkiye – Turkey)
Uğur Pamuk (Türkiye – Turkey)
Orhan Öztürk (Türkiye – Turkey)
Önder Önerbay (Türkiye – Turkey)
Valeri Tarasenko (Rusya – Russia)
Valeri Tarasenko (Rusya – Russia)
Vicente Marques (Brezilya – Brazil)
Victor Skopintsev (Rusya – Russia)
Viktor Holub (Ukrayna – Ukraina)
Vitaly Bondar (Beyaz Rusya – Belarus)
Vüsal Bağırov (Kıbrıs – Cyprus)
Wesam Khalil (Mısır – Egypt)
Tsocho Peev (Bulgaristan – Bulgaria)
Zelal Hakan (Türkiye – Turkey)
Zlatko Krstevski (Mekedonya – Macedonia)